پرینتر, کارتریج

پودر تونر و شارژ کارتریج

پودر تونر و شارژ کارتریج

پودر تونر و شارژ کارتریج

پودر تونر و شارژ کارتریج: برای انتخاب کارتریج یا پودر مخصوص شارژ کارتریج باید گزینه ی را انتخاب کنید که مناسب دستگاه چاپگر شما باشد. یکی از نکته های مهمی که باید برای صدمه نزدن و عمر بیشتر پرینتر و سلامت پرینتر انجام شود انتخاب مناسب تونر مناسب برای شارژ کارتریج است.

تونر

پودر تونر و شارژ کارتریجتونر یا پودر خشک، مانند پودر پلاستیگی است که دارای بار منفی می باشد که توسط دستگاه چاپگر در برابر گرما و حرارت قرار می گیرد و ذرات ذوب می شوند و پرینتر عملیات چاپ را انجام می دهد. تونر مواد مصرفی پرینتر است و در زمان تمام شدن باید شارژ شود.

زمانی که کارتریج جدید خریداری کنید داخل کارتریج دارای تونر می باشد و فقط کافی است کارتریج خالی را با کارتریج جدید جا به جا کنید. ولی زمانی که می خواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید به شارژ تونر اقدام کنید.

هنگامی که کارتریج خود را شارژ می کنید به این نکته توجه داشته باشید که کارتریج شما مجاز به چند بار شارژ می باشد.

نکات مهم قبل از شارژ کارتریج

چند نکته مهم که قبل از خرید پودر شارژ کارتریج باید بدانید به شرح زیر است:

برند های موجود در بازار

پودر تونر برند های سامسونک ،canon ، hp کارتریج های هستند که به صورت جداگانه به فروش نمی رسند و می توانید با خرید کارتریج جدید جای آن را با کارتریج قدیمی عوض کنید. به این نوع محصولات به اصطلاح کارتریج فیک و اورجینال گفته می شود.

زمانی که شما میخواهید در مصرف هزینه ها صرفه جویی کنید با خرید تونر های برندهای خوب این کار را انجام دهید که پودرهای شارژ کارتریج مرغوب در بسته های 45 گرمی 10 کیلو گرمی بسته بندی می شود.

پودر تونر و شارژ کارتریج

اندازه ی ذرات پودر تونر نشان دهنده ی کیفیت تونر می باشند که هر چه این ذرات ریز تر و پودری تر باشند کارتریج تونر از کیفیت بالای برخوردار است.

خرید رنگ های کارتریج

کارتریج ها در رنگ های مختلفی وجود دارد که بسته به نیاز پرینتر خود باید آن ها را خریداری کنید. اگر پرینتر شما رنگی باشد باید تمامی رنگ های را خریداری کنید. اما در پرینتر های سیاه و سفید نیاز به خریداری تمامی رنگ ها نیست فقط یک تونر مشکی کافی است.

سازگاری کارتریج با دستگاه

برای انتخاب تونر سازگار با دستگاه و با کیفیت، کافیست قسمت manufactor part Number را بدانید تا راحت تر کارتریج مورد نیاز خود را شناسایی کنید یا به کارشناس مورد نظر این شماره را بخوانید راهنمایی بهتری برای خرید کارتریج وجود دارد.

کیفیت تونر

همانطور که خواندید هر چه ذرات تونر ریزتر باشد کیفیت چاپ را بالا می برد. برای اطمنان از این که تونر خریداری شده شما حالت پودری دارد یا خیر، کافیست قبل از خرید بسته را تکان دهید.

در مواقعه ی امکان دارد که در بسته بندی های تونر کارتریج دچار مشکل شده باشد یا اب و رطوبت وارد بسته بندی شده باشد که این امر باعث سفت شدن تونر موجود در کارتریج می شود.

برای اطلاع از قیمت کارتریج و پرینتر از وب سایت ما  دیدن کنید ( آنلاین اچ پی )

بسته بندی تونر

هنگام خریداری تونر کارتریج حتما حواستان به بسته بندی آن باشد که دچار فرورفتگی، پارگی و سوراخ نشده باشد که این مشکلات شاید مشکلاتی خاصی در سالم نبودن تونر کارتریج باشد.

اطلاعات روی بسته بندی  محصول

به تاریخ و انقضاء موجود روی بسته بندی دقت کنید که اگر تاریخ آن گذشته باشد و پودر تونر فاسد شده باشد شما کیفیت چاپ خوبی نخواهید داشت و کیفیت چاپ راضی نخواهید بود.

توجه داشته باشید تونر انتخابی شما توانایی چاپ چند برگ را دارد. که این امر شما را آگاه میسازد تا تونر مورد نیاز خود را خریداری کنید.

برای دیدن محصولات پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

آیدی اینستاگرام: آنلاین اچ پی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *