دستگاه برش کاغذ, کاتر

دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟

دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟

دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟

دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟ همانطور که از اسم آن معلوم است دستگاهی کاغذ خرد کن برای خرد کردن و از بردن اسناد و مدارک مهم مورد استفاده قرار می گیرد این دستگاه توسط ” ابوت آگوستوس لا ” در سال 1909 اختراع شد و مورد تایید قرار گرفت.ابوت بر این باور بود که دستگاه کاغذ خرد کن دستگاه است که که به صنعت مدرن کمک می کند و در اینده در هر خانه ی کاربرد خواهد داشت.کاغذ خرد کن یا paper shredder دستگاهی است که از ماشین های اداری و خانگی پرطرفداری است که توانای از بین برد اسناد و مدارک و سی دی های محرمانه را دارد.

کاربرد کاغذ خرد کن

از کاغذ خرد کن بیشتر در مراکز اداری و شرکت ها استفاده می شود. ادارات و شرکت ها برای از بین بردن اسناد کاغذی و سی دی را به صورت نوار یا ذرات ریز تبدیل می کند.دلیل استفاده از این دستگاه برای از بین بردن مدارک محرمانه از قبیل اسناد خصوصی ، اداری ، اسناد مالیاتی ، کارت های اعتباری ، لوح های فشرده حاوی عکس و اطلاعات و اظهارات حساب بانکی و مواردی از این قبیل می باشد که دیگر امکان سوء استفاده از مدارک وجود ندارد و اسناد به شکل غیر قابل مشخصی در می اید.دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟

دستگاه کاغذ خرد کن به 4 دسته تقسیم می شود: رشته ای، صنعتی، اداری، پودری

کاغذ خرد کن صنعتی

دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟ از دستگاه کاغذ خرد کن صنعتی بیشتر در بانک ها و سازمان ها با حجم کار بسیار بالا استفاده می شود. که اسناد محرمانه دارند و برای از بین بردن کارت های عابر بانکی مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر از روش پودری استفاده می کنند.کاغذ خرد کن صنعتی نسبت به بقیه کاغذ خرد کن ها قیمت بالای دارد.

کاغذ خردکن

کاغذ خرد کن اداری

کاغذ خرد کن اداری به سه دسته تقسیم می شود: دسته اول دسته استفاده کم ، دسته دوم استفاده متوسط، دسته سوم پرکار هستند. که برای کاربران کم مصرف روزی 100 کاغذ ، برای کاربران متوسط روزی 3500 تا 14000 کاغذ، کاربران پرمصرف بیش از 36000 کاغذ در روز، در نظر گرفته شده است.

به ترتیب برش های نواری ا رشته ای ، برش پودری بهترین برش برای کاغذ خرد کن های اداری است.

برای مشاور و ثبت سفارش به وب سایت زیر مراجعه کنید. وب سایت ما

کاغذ خرد کن رشته ای

از کاغذ خردکن رشته ای بیشتر در مصارف خانگی و اداره های حداقل با سه کاربر مورد استفاده است. دهانه ورود کاغذ خرد کن رشته ای انداره استادارد ان 8.75 اینچ که حداکثر 222 میلی متر است می باشد.

کاغذ خردکن رشته ای
کاغذ خرد کن پودری

کاغذ خردکن پودری

دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟ دستگاه کاغذ خرد کن پودری مناسب برای سازمان های دولتی و شرکت ها و البته محیط های شخصی که مدارک مهم برای از بین بردن دارند مورد استفاده قرار می گیرد. کاغذ خرد کن پودری به نحوی کاغذ را پودر می کند که دیگر اسناد و مدارک قابل برگشت نمی باشد.

این دستگاه قابلیت این را دارد که 10 کاربر از آن استفاده کند. و دهانه ورودی کاغذ برای کاربران صنعتی و حرفه ای 9 تا 11 اینچ ( 228 تا 280میلی متر ) است و برای کاربران خاص بیشتر از 15 اینچ که حدود 400 میلی متر است می باشد.

نتیجه گیری:

در این قسمت از مقاله دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟ خواندید و دانستید که کاغذ خرد کن به 4 دسته تقسیم می شود و هر کدام در مکان های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. حال جهت سفارش و مشاوره رایگان شما عزیزان می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا متخصصان ما شما عزیزان را راهنمایی کنند.

021-88854421

021-88854431

0912-1891217

برای سفارش محصول خود به واتساپ پیام دهید.

0991-4647335

برای اطلاع از قیمت های محصولات عضو کانال تلگرام ما شوید 

برای دیدن محصولات اینستاگرام، ما را دنبال کنید.

اینستاگرام: آنلاین اچ پی

برای هرگونه سوال و اطلاعی با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-88854421

021-88854431

0912-1891217

نوشته های مرتبط

2 نظر در “دستگاه کاغذ خرد کن چیست؟

  1. ممنون از سایت فوق العادتون

    1. misahmadi گفت:

      ممنون از نگاهتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *