دستگاه برش کاغذ, کاتر

کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ

کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ

کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ

با گذشت زمان و پیشرفته شدن تکنولوزی انجام کارها بسیار آسان تر و سریع تر و پیشرفته تر شده است. کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ هم برش و نصف کردن کاغذ را راحت تر کرده است. تا زمانی که کاغذ وجود داشته باشد کاتر کاغذ هم نیز کارایی خود را دارد.

کاتر کاغذ طرفدارای بسیاری دارد و از لحاظ مدل و اندازه متفاوت است. ما در کنار شما هستیم تا با کاربرد و انجام کار آن ها آشنا شوید.

کاربرد کاتر

همان طور که از اسم آن مشخص است کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ برای برش کاغذ استفاده می شود. که با این دستگاه می توانید برش های یک اندازه ، صاف و دقیق تری داشته باشید که این دستگاه ها توانیی برش چند کاغذ هم زمان را دارد و این امر باعث سریع برش داده شدن و سرعت عمل بالایی است.

دستگاه های برش کاغذ انواع مختلفی دارد که در ای قسمت از مقاله با آن آشنا خواهید شد.

کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ

انواع دستگاه برش کاغذ

کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذکاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ انواع مختلفی دارد:

  • دستگاه برش کاغذ دستی معمولی
  • برش کاغذ دستی قدرتی
  • برش کاغذ برقی
  • برش کاغذ برقی صنعتی

دستگاه برش کاغذ دستی معمولی

این نوع دستگاه ها جنس تیغه ی فولادی دارند و دارای ابعاد مناسب هستند که راحت شما عزیزان می توانید روی میز کار خودقرار دهید. نحو کار با این دستگاه ها بصورتی دستی می باشد که با استفاده از اهرم برگ ها را نصف می کنید.

تعداد برگ های که می توانید با این دستگاه به صورت همزمان با دقت بالا برش دهید. سایز این دستگاه از A3 تا A5 می باشد که به دلیلی سبک بودن قابل حمل نیز می باشد.

برای ثبت سفارش روی آیدی کلیک کنید : آنلاین اچ پی 

کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ

برش کاغذ دستی قدرتی

دستگاه برش کاغذ دستی قدرتی همانند دستگاه برش دستی معمولی است و با استفاده از اهرم برش می زند. اما نسبت به برش دستگاه معمولی سنگین تر بوده و تعداد کاغذ بیشتری را همزمان برش میدهد. تعداد برگه های که می تواند برش دهد 400 برگ است.

برش کاغذ برقی

برش دستگاه برقی به دو دسته تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شود . که در هر دو با استفاده از نیروی الکتریکی کار می کنند. و با دکمه ی برقی برش کاغذ را انجام می دهد.

کاتر برقی دارای نگهدارنده کاغذ و حرکت دهنده کاغذ است، که برش ها را به صورت دقیق و با نظم انجام می دهد و تمام کارهای برش اتوماتیک و بدون دخالت دست می باشد. اما دستگاه برش نیمه اتوماتیک حرکت دهنده کاغذ یا گونیا را ندارد با کمک دست انجام می شود اما بقیه ی کار برش اتوماتیک است.

کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ

برش کاغذ برقی صنعتی

برش دستگاه صنعتی همانند برش کاغذ برق یبوده با این تفاوت که بزرگ تر از برش برقی است. نحو کار تیغه در این دستگاه ها یا به صورت پنوماتیک و یا با پمپ روغن یعنی به صورت هیدرولیک است که تیغه را بالا و پایین می برد.

نتیجه گیری :

در این مقاله با انواع برش و کاتر های دستی و برقی آشنا شدید و کاربرد و نحو استفاده هر کدام را دانستید برای اطلاع بیشتر از قیمت و مدل های کاتر یا دستگاه برش دهنده کاغذ با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-88854421

021-88854431

0912-1891217

راه هایی ارتباط با ما :

88854421

88854431

09121891217

برای اطلاع از لیست قیمت های بروز عضو کانال تلگرام ماشوید

برای دیدن محصولات آیدی اینستاگرام ما را دنبال کنید 

برای ثبت سفارش به شماره واتساپ فروشگاه آنلاین اچ پی پیام دهید

09914647335

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *