کارتریج

خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان

خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان

خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان

خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان انواع مختلفی از کارتریج در بازار موجود می باشد که شما عزیزان قبل از خریذ باید اطلاعات کافی را داشته باشید تا با خرید اشتباه کارتریج ، دستگاه پرینتر شما دچار مشکل نشود .برای این که شما عزیزان اطلاعات کافی را قبل از خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان ، داشته باشید ما در کنار شما هستیم با ما همراه باشید.

هنگامی که پرینتر مورد نیاز خود را خریداری می کنید دیگر نمی توانید کارتریج آن را تغییر دهید مثلا هنگامی که پرینتر شما لیزری باشد نمی توانید کارتریج جوهر افشان استفاده کنید یا بالعکس آن ، پس هنگام خرید پرینتر هم باید اطلاعات کافی از کارتریج داشته باشید .

در ادامه مقاله با ما همراه باشید

شناخت انواع کارتریج

خرید کارتریج لیزری و جوهر افشانکارتریج ها به دو دسته لیزری و جوهر افشان تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان ، از طریق انتشار جوهر به ایجاد تصاویر و متون می پردازد .

اگر در مورد کارتریج لیزری بخواهیید بدانید ، باید بگم که کارتریج های لیزری با استفاده از پودر تونر موجود به لطف واکنش درام ، اشعه ی لیزری بر روی کاغذ منتقل می شود . از این رو برای پرینتر لیزری کارتریج لیزری و برای پرینتر جوهر افشان کارتریج جوهری استفاده کنید.

خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان

انتخاب رنگ در خرید کارتریج

برای استفاده از دستگاه کپی رنگی یا چاپگر باید از کاتریج رنگی استفاده کنید .قبل از خرید کارتریج توجه به رنگ آن داشته باشید تا رنگ درست را خریداری کنید .اگر از پرینتر تک رنگ استفاده می کنید کار برای شما اسان تر است میتوانید از یک کارتریج تک رنگ یا سیاه و سفید استفاده کنید و از  کیفیت آن لذت ببرید .

خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان

کارتریج اصل یا طرح

نکته مهمی که هنگام خرید کارتریج باید توجه داشته باشید اصل بودن آن است. که امروزه بخاطر صرفه جویی در هزینه ها روی به کارتریج های های طرح میبرند .البته کارتریج های طرح هم انواع مختلفی دارند و هر کدام از سطح مشخصی از کیفیت عمل می کنند. با این حال یک سری از کاربران ترجیح می دهند که از کارتریج اورجینال و اصل استفاده کنند. تشخیص کارتریج اصل از طرح کار دشواری نیست باید به یک سری از نکات توجه کنید مثل لیبل و کیفیت کار .

خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان

نتیجه گیری:

در این مقاله با فرق بین کارتریج اصل و تقلبی اشنا شدید و با انتخاب رنگ کارتریج اشنا شدید و نحو خرید کارتریج لیزری و جوهر افشان را دانستید

برای خرید کارتریج لیزری و جوهرافشان با شماره های زیر تماس بگیرید

021-88854421

021-88854431

شماره تماس جهت سفارش کارتریج اورجینال:

021-88866840

021-88866830

در اینستاگرام با ما همراه باشید

آیدی اینستگرام : onlinechapgar_ir 

عضو کانال تلگرام ما شوید

 

سفارش سریع از طریق واتساپ:

09914647335

09121891217

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *